Süvahooldusvahendid

iDevice ikoon

Need vahendid, tilgad, ampullid ja maskid on mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks ja kiire tulemuse saavutamiseks. Nende toime on peaaegu vahetu, kuid ei asenda regulaarset hooldust.

Taastavad seerumid ja niisutav kontsentraat

Enamasti tilkmehhanismiga pudelikestes seerumid on ülikerge struktuuriga, kiire toimega ning on mõeldud väsinud nahale. Tõelised šokitooted sisaldavad üliniisutavat hüaluroonhapet, A- vitamiini, kanget AHA- hapet ja vitamiinikokteili. Neid kasutatakse kuuridena, sügavkihtidesse jõudnud aine toimel on nahk pingul, sile, värskem.

Näole sära andvad tooted

Tavaliselt kasutatakse seerumeid, paarist tilgast aitab naha katmiseks ja trimmimiseks. Seerumil on kerge kooriv toime.

Hooldavad maskid

Igale nahatüübile on talle sobiv mask. Taimede baasil tehtud või bioloogilised kreemid ja geelid taastavad naha hüdrolipiidikihti. Sõltuvalt koostisest võivad olla põletikuvastased, lõõgastavad, pleegitavad, pinguldavad. Geelmaskid toimivad sõltuvalt koostisest erinevalt. Kreemmaskid ja sooja vaha maskid mõjutavad sarvkihi niiskuseregulatsiooni ning soodustavad eelnevalt näole kantud õli või emulsiooni toimeainete imendumist.

Kreemid kaelale ja dekolteele

ÕV- tüüpi niisutavad emulsioonid, mis sisaldavad elastiini hüdrolüsaate, albumiini(munavalge), lipoamiinohappeid, mis toimivad kaelale mõningal määral trimmivalt.


Creative Commonsi litsents
Autori Liina Maasik teos pealkirjaga Näo- ja kehahooldustooted on kaitstud litsentsiga Creative Commonsi Autorile viitamine + Mitteäriline eesmärk + Tuletatud teoste keeld 3.0 Estonia litsents.