E-õppe kvaliteet

E-õppe kvaliteediveeb asub aadressil: http://e-ope.ee/kvaliteet

Kvaliteedi veebilehelt leiad:

 

E-õppe kvaliteedi töörühma ülesanneteks on kvaliteedisüsteemi väljatöötamine ja edasiarendus ning erinevate juhendmaterjalide koostamine.

Töörühma liikmed ja kontaktid:

 

Anne Villems, anne.villems[at]ut.ee / Tartu Ülikool

Egle Kampus, egle.kampus[at]tktk.ee / Tallinna Tehnikakõrgkool

Lehti Pilt, lehti.pilt[at]ut.ee / Tartu Ülikool

Merle Varendi, merle.varendi[at]itcollege.ee / Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Toomas Plank, toomas.plank[at]ut.ee / Tartu Ülikool

Kai Peiel, kai.peiel[at]hitsa.ee / HITSA


Loe lähemalt kvaliteedi töörühma tegemiste kohta siit.

 

Lisainfo:
Kai  Peiel
Tel 655 0290 / 53 478 212
E-mail: kai.peiel[at]hitsa.ee
 


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.