Kontakt

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse Innovatsioonikeskus 

Raja 4c, Tallinn 12616

tel: +372 6 285 800
fax: +372 6 285 801
innovatsioonikeskus@hitsa.ee

 Ühine meiega Facebookis

 

Tiigrihüppe Sihtasutus jätkab alates 1.mai 2013.a. kõigi teenuste osutamist HITSA struktuuriüksusena.

Ene Koitla
Juhataja
e-post: ene.koitla@hitsa.ee
GSM: +372 51 42 957
tel: +372 6 285 815
 
 

Egle Kampus

Koolituse projektijuht
e-post: egle.kampus@hitsa.ee
GSM: +372 58 872 424
tel: +372 6 510 103

 

 
Eneli Sutt
IT projektijuht
e-post: eneli.sutt@hitsa.ee
GSM: +372 53 649 442
tel: +372 6 285 814
 
 

Inga Kõue

Projektijuht
e-post: inga.koue@hitsa.ee
GSM: +372 51 10 903
tel: +372 6 285 889

 

 

Jüri Lõssenko
Projektijuht
e-post: jyri.lossenko@hitsa.ee
GSM: +372 52 67 648
tel: +372 6 285 816

 

 

Kerli Kusnets
Projektijuht
e-post: kerli.kusnets@hitsa.ee
GSM: +372 58 194 149
tel: +372 6 285 827

 

 

Kristi Kadaja-Kollom
Projektijuht
e-post: kristi.kadaja-kollom@hitsa.ee
GSM: +372 53 313 878
tel: +372 6 285 819

 

 
Marko Puusaar
IT projektijuht
GSM: +372 55 520 783
tel: +372 6 285 828
 
 
Triin Pajur
Koolituse projektijuht
GSM: +372 57 503 545
tel: +372 6 519 107
 
 
Kairi Sulsenberg
ESF programmi "Õppiv Tiiger 2008-2013" juht
GSM: +372 55 612 357
tel: +372 6 510 108
 
 
Kai Peiel
projektijuht
GSM: +372 534 78 212
tel: +372 628 5870
 
 
Karel Zova
projektijuht
GSM: +372 555 29 134
tel: +372 628 5825
 
 
Markus Keerman
IT projektijuht
GSM: +372 51 03 089
 
 
Signe Ambre
teadlikkuse tõstmise valdkonna juht
e-post: signe.ambre@hitsa.ee
GSM: +372 588 48 398
tel: +372 651 0104
 
 
Jüri Jaakson
koolide IKT taristu valdkonna juht
e-post: jyri.jaakson@hitsa.ee
 
 
Triin Kangur
Targalt internetis projekti juht
GSM: +372 588 48 53
tel: +372 651 0105
 
 
Merje Pors
haridusportaali Koolielu peatoimetaja, SENNET projekti juht
tel: +372 651 0106
 
 
Mari-Liis Peets
Projektijuht

 

Madli Leikop
haridusportaali Koolielu toimetaja
e-post: madli.leikop@hitsa.ee

 

Ingrid Maadvere
haridustehnoloog, iTec projekti pedagoogiline nõustaja 
e-post: ingrid.maadvere@hitsa.ee

 

Kristi Vahenurm
haridusportaali Koolielu õppematerjalide toimetaja
e-post: kristi.vahenurm@hitsa.ee.ee

 

Elo Allemann
eTwinning projekti juht
e-post: elo.allemann@hitsa.ee

 

Külli Riistop

Targalt Internetis projekti koolitusjuht
e-post: kylli.riistop@hitsa.ee

 

Martin Sillaots
iTec projekti tehniline koordinaator
e-post: martins@tlu.ee

 

Eva Tiitus-Kajak
InGenious projekti administraator
e-post: eva.tiitus-kajak@hitsa.ee

 

Kristi Semidor

Haridusportaali Koolielu peatoimetaja
Lapsepuhkusel

 

 

Maria Sarapu
IT projektijuht
Lapsehoolduspuhkusel

 

 
Marit Dremljuga-Telk
Kvaliteedi projektijuht
Lapsehoolduspuhkusel
 
 

 


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.