"Täna samm, homme teine"

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) Innovatsioonikeskus kuulutab välja konkursi alus- ja üldhariduse õpetajatele kõikides ainevaldkondades eeskujulike digitaalsete õppematerjalide tunnustamiseks.

Konkursi eesmärgiks on tõsta esile parimaid lahendusi ning innustada õpetajaid looma ja  jagama digitaalseid õppematerjale.

Konkursil osalevad kõik ajavahemikul 1.09.2013 kuni 15.04.2014 haridusportaalis Koolielu õppevara all avaldatud alus- ja üldhariduse digitaalsed õppematerjalid.

Konkursil osalemiseks:

  • Teosta oma digitaalse õppematerjali idee ja lisa see haridusportaali Koolielu õppevara jaotusesse (http://koolielu.ee/waramu) hiljemalt 15. aprilliks 2014.a.

Kõikide avaldatud materjalide seast valib iga ainemoderaator (http://koolielu.ee/help/toimetus) oma aines kuni kolm silmapaistvat tööd, mille ta esitab autori(te) nõusolekul konkursile. Konkursile esitatud tööde hulgast valitakse 10 finalisti, kellele antakse võimalus vajadusel oma tööd vastavalt žürii poolt antud tagasisidele ja ettepanekutele parandada ja täiendada ajavahemikul 01. juuni – 31. august 2014.a.

Kõiki finaliste tunnustatakse ja esikolmikule antakse välja auhinnaraha koguväärtuses 2000 eurot, sh

  • esikoht 1000 eurot;
  • teine koht 600 eurot;
  • kolmas koht 400 eurot.

Konkursi tulemused kuulutatakse välja IKT konverentsil oktoobris 2014.a. Tallinna Reaalkoolis.

 

Konkursi täpsemad tingimused

Koolielu õppematerjalide kvaliteedinõuded

 

Kutse printimiseks kooli teadetahvlile A4 formaadis kliki SIIA.

 

Lisainfo ja küsimused:
Inga Kõue
HITSA Innovatsioonikeskus
inga.koue@hitsa.ee
Tel. 628 5889


Repository
Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.