Registreerimine

Registreerimine konverentsile on lõppenud!

 

Konverentsil osalejad:

1 Jaanika Aas Käo Põhikool
2 Kristiina Agu Viimsi Keskkool
3 Raissa Ajukaj Haabersti Vene Gümnaasium
4 Elo Allemann HITSA Innovatsioonikeskus
5 Laine Aluoja Türi Põhikool
6 Signe Ambre Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
7 Olga Antriainen Eesti Kunstiakadeemia
8 Kristi Aria Tartu Rahvusvaheline Kool
9 Piret Arusaar Tartu Ülikool
10 Eve Aruvee Eesti Maaülikool
11 Nils Austa Tartu Ülikool
12 Hene Binsol Tartu Hiie Kool
13 Tarmo Binsol Tartu Hiie Kool
14 Alastair Creelman Linnaeus University
15 Taimi Dreier Pärnu Ülejõe Gümnaasium
16 Svetlana Dõtsenko Lasnamäe Gümnaasium
17 Heikki Eljas Tallinna Majanduskool
18 Sirje Ellermaa Kuressaare Ametikool
19 Lidia Feklistova Tartu Kutsehariduskeskus
20 Liisi Griffel Tartu Erakool
21 Bob Harrison Toshiba Information Systems (UK) Ltd
22 Milan Hausner Základní Škola
23 Ardo Heinmaa Ülenurme Gümnaasium
24 Ene  Hiiepuu Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledz
25 Riina Hiob Roosna- Alliku Põhikool
26 Janar Holm HTM
27 Raivo Ilmsalu Perekond.eu
28 Argo Ilves HITSA Infosüsteemide Arenduskeskus
29 Ene  Ilves Eesti Maaülikool
30 Jüri Jaakson HITSA Infosüsteemide Arenduskeskus
31 Sirje Jakobson Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
32 Piret Joalaid Pelgulinna Gümnaasium
33 Reena Juursoo Kuressaare Ida-Niidu lasteaed
34 Pille Juust Eesti Infotehnoloogia Kolledz
35 Sirle Jõgi Tõrva Gümnaasium
36 Heli Järve Roosna-Alliku Põhikool
37 Kristi Kadaja-Kollom HITSA Innovatsioonikeskus
38 Anne Kalmus Paikuse Põhikool
39 Ülle Kalvik Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
40 Andres Kampmann Oru Kool
41 Egle Kampus Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
42 Triin Kangur HITSA Innovatsioonikeskus
43 Tiina Kapten Audentes
44 Elin Karuoja Konguta Kool
45 Viive Karusion Järvamaa Kutsehariduskeskus
46 Mari Kauber Viimsi Keskkooli Randvere õppehoone
47 Triinu Keem Tartu Erakool
48 Margot Keerman Keila Lasteaed Miki
49 Sirje Kereme Kuressaare Gümnaasium
50 Reio Kiidli Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
51 Mati Kirikal Eesti Mereakadeemia
52 Natalia Kislaja Tallinna Järveotsa Lasteaed
53 Maarit Kiviselg Pärnu Lasteaed Kelluke
54 Klaus Kjoller Itslearning AS
55 Kritiina  Klaas Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
56 Kait Kleemann Oru Kool
57 Helgi Klein Tartu Hiie Kool
58 Aivar Koger Võru Lasteaed Punamütsike
59 Ene Koitla HITSA Innovatsioonikeskus
60 Katrin Kokk Tartu Ülikool
61 Raissa Kokkota Tallinna Tehnikaülikool
62 Kaire Kollom Tallinna Ülikool
63 Argo Kongi Rakvere Reaalgümnaasium
64 Riin Kont-Kontson Tallinna Tehnikakõrgkool
65 Lea Koppel SA INNOVE
66 Liia Koppel Paide Sookure Lasteaed
67 Kaido Kreintaal Rocca al Mare Kool
68 Kristi Kreutzberg Tartu Veeriku Kool
69 Tiiu Krist Tallinna Tööstushariduskeskus
70 Anne Krull Tartu Kutsehariduskeskus
71 Elve Kukk SA Innove
72 Karin Kuldmets Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
73 Kristiina Kunto Pärnu Lasteaed Mai
74 Katrin Kurvits Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
75 Marge Kusmin Tallinna Tehnikaülikool
76 Kerli Kusnets HITSA Innovatsioonikeskus
77 Katrin Kuusik TLÜ BFM, Avastusõpe MTÜ
78 Kerli Kuusk Lastekaitse Liit
79 Veikko Kõrv Vormsi Lasteaed-Põhikool
80 Inga Kõue HITSA Innovatsioonikeskus
81 Anita Kärner Tartu Ülikool
82 Raul Kübarsepp Tartu Kunstikool
83 Aare Külaots Paikuse Põhikool
84 Heli Laaneoks Koeru Lasteaed"Päikeseratas"
85 Rein Laaneser EMK Teoloogiline Seminar 
86 Siret Lahemaa Lauka Põhikool
87 Sondra Lampmann Nukufilmi Lastestuudio
88 Kalev Lasberg Rakvere Reaalgümnaasium
89 Tiina Lasn Tartu Ülikool
90 Kaja Lattu Tallinna Tehnikakõrgkool
91 Maarit Leben Pirita Majandusgümnaasium
92 Piret Lehiste Tallinna Ülikool
93 Madli Leikop HITSA Innovatsioonikeskus Koolielu portaal
94 Jaanus Lekk Rakvere Reaalgümnaasium
95 Nelli Leosk K. Pätsi  Vabaõhukool
96 Siiri Lepasaar Haridus- ja teadusministeerium
97 Janek Leppnurm Pärnumaa Kutsehariduskeskus
98 Elo Liiv Nukufilmi Lastestuudio
99 Ene Lindemann Koolitööde AS
100 Katrin Lipso Käo Põhikool
101 Riina Lotamõis Haiba lasteaed Riisikas
102 Piret Luik Tartu Ülikool
103 Anneli Luik Sa Innove
104 Ülle Luisk Viljandi Gümnaasium
105 Ada Lumiste SA Innove
106 Jüri Lõssenko HITSA Innovatsioonikeskus
107 Ingrid Maadvere GAG, HITSA
108 Heli Mattisen Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuur
109 Marika Merila Pärnu Lasteaed Kelluke
110 Merle Metsis Õie Lasteaed
111 Katrin Mill Audentese Erakool
112 Ülle Mugu Personaliekspert Koolitused
113 Aive Mõistlik Valjala Põhikool
114 Jaanus Mägi Taebla Gümnaasium
115 Arlis Narusberk MTÜ E-Aabits
116 Madli-Maria Naulainen Kuressaare Gümnaasium
117 Malle  Nei Multilingua keelekeskus
118 Peeter   Normak Tallinna Ülikool
119 Janne Ojala Pärnumaa Kutsehariduskeskus
120 Liivi Org Vanalinna Lasteaed, Tallinn
121 Lyubov Organ Tallinna Tõnismäe Reaalkool
122 Triin Pajur HITSA Innovatsioonikeskus
123 Janel Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium
124 Pille  Parikas Koolitööde AS
125 Margus Pedaste Tartu Ülikool
126 Mari-Liis Peets Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
127 Kai Peiel HITSA Innovatsioonikeskus
128 Birgit Peterson Pärnumaa Kutsehariduskeskus
129 Karin Pihl Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
130 Marju Piir Tartu Ülikool
131 Siret Piir Tabasalu Ühisgümnaasium
132 Arne Piirimägi Kiviõli Vene Kool
133 Lehti Pilt Tartu Ülikool
134 Katrin Poom-Valickis Tallinna Ülikool
135 Merje Pors Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
136 Marjana Prii Orissaare Gümnaasium
137 Kaidi Pugatsev Tallinne Lepatriinu lasteaed
138 Valdek Putkemaa Tallinna Tehnikaülikool
139 Marko Puusaar Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
140 Hans Põldoja Tallinna Ülikool
141 Cynne  Põldäär Läänemaa Arenduskeskus
142 Kristi Pärt Roosna-Alliku Põhikool
143 Aimi Püüa SA Innove
144 Astrid Randoja Tallinna Lasteaed Sipsik
145 Urve Rannaääre SA Innove
146 Jaanika  Raudsepp  Tallinna Lasteaed Vesiroos 
147 Ants Rebane Loo Keskkool
148 Kristel Rillo HTM
149 Tiia Ristolainen Tartu Ülikool
150 John Rodriquez Tallinna Tehnikakõrgkool
151 Veronika Rogalevits Tallinna Ülikool
152 Anu Roio Eesti Lennuakadeemia
153 Vilve Roosioks Viimsi Keskkool
154 Anne Rosenberg Tartu tervishoiu Kõrgkool
155 Julia  Rozova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
156 Einar Rull SA Innove
157 Karmi Rumm Saue Gümnaasium
158 Kärt Rummel Eesti Infotehnoloogia Kolledz
159 Mare Räis Viimsi Keskkool
160 Evelin Rätsep MTÜ Ettevõtlusküla
161 Katrin Saart Eesti Teadusagentuur
162 Arvo Saat Tallinna Arvutikool
163 Katrin Saks Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
164 Diana Sarik Eesti Maaülikool
165 Vello Sats Kuusalu Keskkool
166 Ako Sauga Tallinna Tehnikaülikool
167 Daria Savchenko European University at St.Petersburg
168 Aira Schumann Väätsa Lasteaed
169 Anna Seletski Tallinna Tööstushariduskeskus
170 Kristi Semidor HITSA Innovatsioonikeskus
171 Aune Sepp Tabivere Lasteaed
172 Meeri Sild Tallinna Lilleküla Gümnaasium
173 Astrid Sildnik Eesti Õpetajate Liit
174 Martin Sillaots HITSA Innovatsioonikeskus
175 Raili Somelar Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
176 Värdi Soomann Pärnumaa Kutsehariduskeskus
177 Eneli Sutt HITSA Infosüsteemide Arenduskeskus
178 Karel Zova Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
179 Keiu Tamm SA Innove
180 Eve Tamm Saue Gümnaasium
181 Marika Tamm Tallinna Arvutikool
182 Kairit Tammets Tallinna Ülikool
183 Tõnis Tartes Tartu Ülikool
184 Steve Taylor From Start-Up to Stay-Up
185 Vlada Teus-Miller Tallinna Mustamäe 1.Lasteaed+Algkool
186 Riina Timberg HITSA Innovatsioonikeskus
187 Varje Tipp Pärnumaa Kutsehariduskeskus
188 Eddi Tomband Vääna-Jõesuu Kool
189 Ada  Traumann Tallinna Tehnikaülikool
190 Juri Tretjakov Eesti Infotehnoloogia Kolledz
191 Terje Tuisk Eesti Teadusagentuur
192 Mait Tõitoja Tallinna Laagna Gümnaasium
193 Mari Tõnisson Tartu Hiie Kool
194 Urmo Uiboleht Tartu Erakool
195 Erki Urva Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
196 Anniky Uukareda Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium
197 Aire Vaga Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium
198 Leini  Vahtras Läänemaa Koolijuhtide Ühendus
199 Tarmo Valgepea Mäetaguse Põhikool
200 Liia Varend SA INNOVE
201 Merle Varendi Eesti Infotehnoloogia Kolledz
202 Maidu Varik Kuressaare Gümnaasium
203 Enn Veesalu MTÜ Skills Estonia
204 Pille  Veisserik Pirita Majandusgümnaasium
205 Ursel Velve Samsung Electronics
206 Vilja Vendelin-Reigo Tartu Kunstikool
207 Signe Ventsel Eesti Infotehnoloogia Kolledz
208 Lagle Vilu Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
209 Kristi Vinter Tallinna Ülikool
210 Silva Vissel Pirita majandusgümnaasium
211 Nemanja Vukotic Republic of Serbia
212 Terje Väljataga Tallinna Ülikool
213 Virgo Õitspuu Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
214 Ülle Übius SA Innove

Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.