Konverents 2012

Head õppejõud, õpetajad ja teised haridustöötajad!

Tule mõtle meiega kaasa Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse e-Õppe Arenduskeskuse konverentsil
 

ÕPPIMINE JA ÕPETAMINE DIGIAJASTUL – MÜÜDID JA TEGELIKKUS
 

 11. - 13.  aprill 2012
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Kännu 67, Tallinn

 

Tehnoloogiline maailm murrab uksest ja aknast ennast meie ellu sisse. Me oleme igas mõttes digitaalsed - tööl, kodus, puhkehetkel. See tähendab paradigmaatilist muutust mõtteviisis. Avatud suhtlemine, ressursside jagamine ja kogemuste vahetus on loomulik osa elust.

Kas ja kuidas digiajastu olemus on hakanud juurduma hariduses? Tehnoloogia pakub vahendid ja meetodid isikupärase ja individualiseeritud õppeprotsessi läbiviimiseks. Samuti saab õppimise muuta mugavaks, kättesaadavaks ja mänguliseks iga õppija jaoks. Õpetaja ja õppejõud on muutumas nn logistikuks, kes haldab teadmust ja teeb koostööd erinevates kogukondades. Nagu ikka, iga uus asi paneb meid proovile ja esitab väljakutseid.

 

Toetab: Euroopa Liit Euroopa Sotsiaalfondist

 

 

Konverentsi ametlik märksõna internetis on euni12tallinn - kasutage seda blogides, twitteris (#euni12tallinn), Flickr-is, Slideshare.net-is ja mujal märgistamaks konverentsiga seonduvat infot.

 

Vaskpoolses menüüs olevatel kuupäevadel klõpsates avaneb kava, materjalid ja salvestused päevade kaupa.


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.