Nimekiri seisuga 2.aprill 2012 (kell 21.00)

2012. aasta konverentsile on registreerimine lõppenud. Arved saadetakse Teile 15. nädalal.

 

 

1 Erli Aasamets Kilingi-Nõmme Gümnaasium
2 Laine Aluoja Türi Põhikool
3 Tatjana Amerhanova Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
4 Olga Antriainen Eesti Kunstiakadeemia
5 Tõnis Arvisto SA Innove
6 Petri Asperk Pelgulinna Gümnaasium
7 Nils Austa Tartu Ülikool
8 Signe Bachmann Tartu Ülikool
9 Sirle Budris Staabi- ja Sidepataljon
10 Ingrid Danilov Haapsalu Kutsehariduskeskus
11 Stephen Downes National Research Council of Canada
12 Taimi Dreier Pärnu Ülejõe Gümnaasium
13 Marit Dremljuga-Telk e-Õppe Arenduskeskus
14 Heikki Eljas Tallinna Majanduskool
15 Ülle Ernits Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
16 Krista Eskla Tallinna Ülikool
17 Ljubov Fedotova Lasnamäe Vene Gümnaasium
18 Lidia Feklistova Tartu Kutsehariduskeskus
19 Sigrid Felt Tallinna Majanduskool
20 Heli Freienthal Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
21 Anu Freimann Lasnamäe Põhikool
22 Svetlana Ganina Tartu Ülikool
23 Jelena Gorbatsova Tallinna Tehnikaülikool
24 Arthur Harkins University of Minnesota
25 Stephen Harris Sydney Centre for Innovation in Learning
26 Aliis Hazlehurst Palo  
27 Tea Hunt Tallinna Tehnikaülikool
28 Silja Härm Tartu Ülikool
29 Argo Ilves Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
30 Svetlana Israfiliva Lasnamäe Põhikool
31 Eret Jaanson Linnamõisa Perearstikeskus
32 Pille Juust Eesti Infotehnoloogia Kolledž
33 Kristi Kadaja e-Õppe Arenduskeskus
34 Eveli Kadarik Tartu Ülikool
35 Egle Kampus Tallinna Tehnikakõrgkool
36 Tiina Kapten Audentese Erakool/Spordigümnaasium
37 Toomas Karm Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
38 Sander Kasak Koolitööde AS
39 Anneli Kasesalu Tallinna Ülikool
40 Aleksei Kelli Tartu Ülikool
41 Ülle Kikas HTM
42 Evi Kikas Tallinna Majanduskool
43 Kaido Kikkas Eesti Infotehnoloogia Kolledž
44 Mati Kirikal Eesti Mereakadeemia
45 Vivian Klimušev Tartu Ülikool
46 Tuuli Koitjärv Vanalinna Hariduskolleegium, Tiigrihüppe SA
47 Ene Koitla e-Õppe Arenduskeskus
48 Veera Korelskaja-Novikova Audentese Erakool
49 Kristjan Korjus Tartu Ülikool
50 Svetlana Kozlovskaja OÜ Juku Lab
51 Janno Kriiska Tallinna Ülikool
52 Peeter Kukk Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
53 Vello Kukk Tallinna Tehnikaülikool
54 Marge Kusmin Tallinna Tehnikaülikool
55 Kerli Kusnets e-Õppe Arenduskeskus
56 Ulvi Kõrgemaa Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
57 Marge Kõrvits Tallinna Ülikool
58 Aare Külaots Paikuse Põhikool
59 Rein Laaneser EMK Teoloogiline Seminar
60 Inna Laanmets HTM
61 Mart Laanpere Tallinna Ülikool
62 Siret Lahemaa Lauka Põhikool
63 Eve Lamberg Estonian Business School
64 Tiina Lasn Tartu Ülikool
65 Marika Leemet Tallinna Tondi Põhikool
66 Niina Lepa Tartu Ülikool
67 Siiri Lepasaar Haridus- ja Teadusministeerium
68 Tobias Ley Tallinn University
69 Ene Lindemann Koolitööde AS
70 Allison Littlejohn Glasgow Caledonian University
71 Heli Luik Tartu Ülikool
72 Mati Lukas Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
73 Ada Lumiste SA Innove
74 Jüri Lõssenko e-Õppe Arenduskeskus
75 Ingrid Maadvere Tiigrihüppe SA, Gustav Adolfi Gümnaasium
76 Triin Marandi Tartu Ülikool
77 Peeter Mõtsküla  
78 Laur Mõtus Povi Software OÜ
79 Jane Mägi Kuressaare Ametikool
80 Mark Nelson EMK Teoloogiline Seminar
81 Karis Niisuke Tallinna 21. Kool
82 Heli Noor Tartu Ülikool
83 Peeter Normak Tallinna Ülikool
84 Lii Nuut Eesti Lennuakadeemia
85 Mari Nõmm Tartu Ülikool
86 Ülle Nõmmiste SA Innove
87 Markus Oder Tallinna Ülikool
88 Marika Oper Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
89 Katriin Orason Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool
90 Gelena Orlova Tallinna Tehnikaülikool
91 Mirjam Paales Tartu Ülikool
92 Triin Pajur e-Õppe Arenduskeskus
93 Ingrid Pappel Tartu Ülikool
94 Mari-Liis Peets e-Õppe Arenduskeskus
95 Marju Piir Tartu Ülikool
96 Siret Piir Tallinna Sikupilli Keskkool
97 Lehti Pilt Tartu Ülikool
98 Toomas Plank Tartu Ülikool
99 Enely Prei Tiigrihüppe Sihtasutus
100 Valdek Putkemaa Tallinna Tehnikaülikool
101 Mihkel-Mikelis Putrinš Eesti Kunstiakadeemia
102 Marko Puusaar Eesti Infotehnoloogia Kolledž
103 Raido Puust Tallinna Tehnikaülikool
104 Mai Põldaas Tartu Ülikool
105 Hans Põldoja Tallinna Ülikool
106 Heikki Päeva Estonian Business School
107 Priit Pärnapuu Tallinna Tehnikakõrgkool
108 Aimi Püüa REKK
109 Vello Randla Tallinna Ülikool
110 Heidmets Rao Tartu Kõrgem Kunstikool
111 Aulika Riisenberg SA Innove
112 John Rodriquez Tallinna Tehnikakõrgkool
113 Mare Roes Tallinna Tehnikaülikool
114 Veronika Rogalevitš Tallinna Ülikool
115 Anu Roio Eesti Lennuakadeemia
116 Vilve Roosioks Viimsi Keskkool
117 Argo Roots Eesti Kunstiakadeemia
118 Anne Rosenberg Tartu Tervishoiu Kõrgkool
119 Einar Rull REKK
120 Karin Ruul SA Archimedes
121 Katrin Saks Tartu Ülikool
122 Tiia Salm Jäneda Kool, Tiigrihüppe SA
123 Aita Sauemägi SA Innove
124 Elo Sepp Tallinna Ülikool
125 Aivi Sepp Tartu Ülikool
126 Oleg Shvets Tallinna Tehnikaülikool
127 Rita Siilivask HTM
128 Virve Siirak Tallinna Tehnikaülikool
129 Meeri Sild Tallinna Lilleküla Gümnaasium
130 Martin Sillaots Tallinna Ülikool
131 Maria Solarte Tallinna Tehnikaülikool
132 Kaja Solom Tartu Tervishoiu Kõrgkool
133 Reet Soosaar Tartu Ülikool
134 Eneli Sutt e-Õppe Arenduskeskus
135 Toomas Sõmera Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
136 Ester Sõrmus Tallinna Pedagoogiline Seminar
137 Kalle Tammemäe Tallinna Tehnikaülikool
138 Kairit Tammets Tallinna Ülikool
139 Tõnis Tartes Tartu Ülikool
140 Laura Taul  
141 Georg Teras Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium
142 Aili Tervonen Haapsalu Kutsehariduskeskus
143 Varje Tipp Pärnumaa Kutsehariduskeskus
144 Milvi Tuppits Tallinna Majanduskool
145 Triin Tuulik Advokaadibüroo GLIMSTEDT
146 Eno Tõnisson Tartu Ülikool
147 Urmo Uiboleht Tiigrihüppe Sihtasutus
148 Katrin Uurman Räpina Aianduskool
149 Sigrid Vaher Haridus- ja Teadusministeerium
150 Merje Vaide Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
151 Mall Vainola Haapsalu Kutsehariduskeskus
152 Liia Varend INNOVE
153 Merle Varendi Eesti Infotehnoloogia Kolledž
154 Merle Varik Tartu Tervishoiu Kõrgkool
155 Tarmo Veeborn Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
156 Ingrid Veskiväli Tallinna Pedagoogiline Seminar
157 Kaire Viil Tallinna Tehnikaülikool
158 Jane Villems Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool
159 Anne Villems Tartu Ülikool
160 Arnis Voitkans University of Latvia
161 Ele Vool Eesti Maaülikool
162 Meeli Voore Eesti Maaülikool
163 Steve Wheeler Plymouth University
164 Ragnar Õun Tartu Ülikool
165 Margarita Ümarik Tln Nõmme Gümnaasium

 


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.