E-kursuse kvaliteedimärk 2009

E-kursuse kvaliteedimärk 2009 on välja antud järgmistele e-kursustele:

  1. VEEBITEHNOLOOGIAD
    Tauno Hanni / Tartu Kutsehariduskeskus
     
  2. SISSEJUHATUS REKLAAMI: PIIRIDEGA LOOVUS JA REEGLITEGA MÄNG (TÄISKASVANUTE TÄIENDKOOLITUS)
    Merit Karise / Tartu Kunstikool
     
  3. AGROKEEMIA
    Katrin Uurman / Räpina Aianduskool
     
  4. DOKUMENDIHALDUS. ASJAAJAMINE.
    Anu Laas / Pärnumaa Kutsehariduskeskus
     
  5. ISESEISVA SPORTIMISE ÕPETUS
    Virgo Õitspuu
    / Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
     
  6. PUHASTUS- JA KORRASTUSTÖÖD
    Endla Kuura / Pärnumaa Kutsehariduskeskus
     
  7. INSENERIGRAAFIKA
    Peeter Kukk
    / Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
     
  8. VÄÄRTEOMENETLUS I, PK060
    Ülle Vanaisak
    / Sisekaitseakadeemia
     
  9. MAKROÖKONOOMIKA
    Lembit Viilup
    / Eesti Infotehnoloogia Kolledž
     
  10. RISKEERIV KÄITUMINE LIIKLUSES, SEDA MÕJUTAVAD TEGURID JA ENNETAMISE VÕIMALUSED
    Diva Eensoo
    / Tartu Ülikool
    Kaasaautorid: Marika Paaver, Riina Häidkind / Tartu Ülikool; Heli Ainjärv / Tallinna Ülikool; Urve Sellenberg / Maanteeamet; Dago Antov / Tallinna Tehnikaülikool
     
  11. SURMAKULTUURIST
    Tiia Ristolainen 
    / Tartu Ülikool
     
  12. BIOLOOGIAALANE SAKSA KEEL I
    Katrin Koorits
    / Tartu Ülikool
     
  13. GERIAATRILINE SEISUNDI HINDAMINE
    Kai Saks
    / Tartu Ülikool
    Kaasautor: Triin Marandi / Tartu Ülikool
     
  14. PIIBEL ÕHTUMAISE KULTUURI ALUSTEKSTINA A
    PIIBEL ÕHTUMAISE KULTUURI ALUSTEKSTINA B
    Ain Riistan
    / Tartu Ülikool
    Kaasautor: Pille Valk / Tartu Ülikool
     
  15. MAASTIKUSEMIOOTIKA
    Kati Lindström
    / Tartu Ülikool
     
  16. VEEBIPÕHINE SAKSA KEELE KURSUS ALGAJAILE
    Malle Rebane
    / Tartu Ülikool
    Kaasautorid: Kersti Reppo, Marju Piir / Tartu Ülikool
     
  17. AUTOMATISEERIMISTEHNIKA
    Tauno Otto
    / Tallinna Tehnikaülikool
    Kaasautorid: Vello Reedik, Martin Śarkans / Tallinna Tehnikaülikool; Peeter Tars / Hardmeier AD OÜ
     
  18. VEEVARUSTUS JA KANALISATSIOON II
    Egle Saaremäe 
    / Eesti Maaülikool
    Kaasautorid: Toomas Tamm, Karl Mägi / Eesti Maaülikool

     

"Aasta e-kursus 2008/2009" stipendiumi kandidaadid:

  1. VEEBITEHNOLOOGIAD
    Tauno Hanni 
    / Tartu Kutsehariduskeskus
     
  2. RISKEERIV KÄITUMINE LIIKLUSES, SEDA MÕJUTAVAD TEGURID JA ENNETAMISE VÕIMALUSED
    Diva Eensoo
    / Tartu Ülikool
    Kaasaautorid: Marika Paaver, Riina Häidkind / Tartu Ülikool; Heli Ainjärv / Tallinna Ülikool; Urve Sellenberg / Maanteeamet; Dago Antov / Tallinna Tehnikaülikool
     
  3. AGROKEEMIA
    Katrin Uurman
    / Räpina Aianduskool

Tutvu "e-kursuse kvaliteedimärk 2009" taotlusvooru tulemusi kinnitava protokolliga.


 

"Aasta e-kursus 2009" stpiendium anti zürii otsuse põhjal välja järgmisele kursusele:

RISKEERIV KÄITUMINE LIIKLUSES, SEDA MÕJUTAVAD TEGURID JA ENNETAMISE VÕIMALUSED
Diva Eensoo
/ Tartu Ülikool
Kaasaautorid: Marika Paaver, Riina Häidkind / Tartu Ülikool; Heli Ainjärv / Tallinna Ülikool; Urve Sellenberg / Maanteeamet; Dago Antov / Tallinna Tehnikaülikool
 

Tutvu aasta e-kursus 2009 žürii protokolliga.


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.