Taotlusvoorude tulemused

 

Parimatest parimad räägivad lähemalt oma kvaliteetsete kursuste loomise võlust ja valust e-õppe uudiskirjas.

Hans Põldoja

Tallinna Ülikooli teadur

Aivars Alt

Tallinna Tehnikakõrgkooli dotsent

Hans Põldoja kursus "Digitaalsete õppematerjalide koostamine"  ja Aivars Alti kursus "Ehituse organiseerimine + projekt" pälvisid lisaks e-kursuse kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2013" ja sellega kaasneva stipendiumi.

Loe lähemalt.

 

Ruth Kalda

Tartu Ülikool, Polikliiniku ja peremeditsiini õppetooli professor

Alar Irs

Tartu Ülikool, Farmakoloogia Instituudi kliinilise farmakoloogia õppetooli lektor

Koostööna valminud kursus "Kliinilise farmakoloogia õpe pereõdedele" pälvis lisaks kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2012" ja sellega kaasneva stipendiumi.

Loe lähemalt.

Kursust tutvustustati ka e-õppe kevadkonverentsil. Videosalvestust kursuse esitlusest on võimalik vaadata ja kuulata konverentsi veebilehel.

Vaata lähemalt.

 

Anneli Ramjalg

Tallinna Tehnikakõrgkool, Ehitusteaduskonna lektor

Kursus "Ehituskorraldus ja juhtimine" pälvis lisaks kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2012" ja sellega kaasneva stipendiumi.

Loe lähemalt.

 

 

Riina Runnel

Tartu Ülikool, Stomatoloogia kliinik
Suu- ja hambahaiguste õppejõud

Kursus "Suu- ja hambahaiguste propedeutika" pälvis lisaks e-kursuse kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2011" ja sellega kaasneva stipendiumi.

Loe lähemalt.

 

Katrin Saks

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Kursus “Ärisuhtlus II (inglise keel)” tunnustati "E-kursuse kvaliteedimärk 2010" vääriliseks.

Loe lähemalt.

 

Kaido Kikkas
Eesti Infotehnoloogia Kolledži õppejõud

Indrek Meos
Tallinna Tehnikaülikooli filosoofia õppetooli õppejõud

Kaido Kikkase kursus "Infotehnoloogia eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid" Indrek Meose kursus "Filosoofia" pälvisid lisaks e-kursuse kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2010" ja sellega kaasneva stipendiumi.

Loe lähemalt.

 

Diva Eensoo

Tartu Ülikooli Tervishoiu Instituut

Kaasaautorid: Marika Paaver, Riina Häidkind / Tartu Ülikool; Heli Ainjärv / Tallinna Ülikool; Urve Sellenberg / Maanteeamet; Dago Antov / Tallinna Tehnikaülikool

Koostööna valminud kursus "Riskeeriv käitumine liikluses, seda mõjutavad tegurid ja ennetamise võimalused" pälvis lisaks e-kursuse kvaliteedimärgile tiitli "Aasta e-kursus 2009" ja sellega kaasneva stipendiumi.  

Loe lähemalt.

 

 

Tänaseks on e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorudes alates aastast 2008 osalenud 379 e-kursust. 228 kursusele on välja antud e-kursuse kvaliteedimärk. Täpsemate tulemustega aastate lõikes saate tutvuda alljärgnevalt.

 


Repository
Repositoorium on tühi
Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.